Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki.
OLPI glówna szkoly kontakt pobierz Flash Player

Nagrody PRIMUS INTER PARES oraz PERŁY

Uchwałą Rady Pedagogicznej z dnia 31 stycznia 2017 roku uczniowie Szkół Programów Indywidualnych w Gdańsku zostali uhonorowani następującymi nagrodami Primus Inter Pares:

 

AKTIVUS

Adam Szpakiewicz III OLPI, Daniel Szwemin III OLPI, Patryk Wiśniewski III OLPI, Paulina Iwanek II OLPI, Oliwia Szymańska IV OSSP, Jakub Marcinkowski III OLPI, Rafał Mioduszewski III OLPI, Armin Tokarski III OLPI - uczniowie pomagający w wszelkich pracach związanych z przygotowaniem imprez szkolnych takich jak: Targi Gra i Zabawa, ognisko na Dzień Niepodległości, a także w pracach porządkowych przy imprezach w budynku szkoły. Zgłasza Marcin Szmuniewski

Lidia Widła, II OLPI - za zaangażowanie w prace samorządu uczniowskiego oraz przygotowywanie krótkich filmów na wydarzenia okolicznościowe (typu wigilia szkolna, Dzień KEN). Zgłasza Oskar Rożewicz

Dawid Hirsz oraz Tytus Piotrowski – chętnie i czynnie uczestniczą w życiu klasy, bardzo angażują się w organizację Dni Latających. Zgłasza Maria Bieniecka.

Filip Rzodkiewicz i Julia Tałaj - za podejmowanie się różnych inicjatyw. Zgłasza Joanna Wyrostkiewicz

 

Emilia Krukowska i Karolina Sulima - studniówka oraz wszelka pomoc w klasie i grupie. Zgłasza Agnieszka Rogowicz


BONUS

Daniel Maciejewski, II OLPI - na co dzień przestrzega zasad dobrego wychowania, potrafi odnaleźć się w każdej sytuacji, odznacza się wyjątkową uprzejmością, odnosi się z szacunkiem do innych nigdy nie używa wulgaryzmów, nawet w gniewie. Zgłasza Oskar Rożewicz.

Mateusz Zabrocki- Jest bardzo uprzejmy i przestrzega zasad dobrego wychowania. Zgłasza Maria Bieniecka.

Helena Ołdakowska. Sympatyczna, zawsze poprawna i przygotowana, chętna do pracy. Zgłasza Marek Wawrzynkowski.

 

GENERUS

Anna Stobierska- bardzo angażuje się w przygotowanie remontu sali 204. Mimo, iż nie jest w projekcie, chce pomóc przy malowaniu. Współautorka pomocy dydaktycznej z matematyki. Zgłasza Maria Bieniecka.

Martyna Ferenc - za organizacje i planowanie rożnych działań. Zgłasza Joanna Wyrostkiewicz.


CALIGRAF

Tatiana Kotlowska - staranność prowadzenia notatek. Zgłasza Joanna Wyrostkiewicz.


STUDIUS

Tatiana Kotlowska - za komiksy i miłość do mangi. Zgłasza Joanna Wyrostkiewicz.

Magdalena Przyklęk. - sympatyczna, zawsze poprawna i przygotowana, chętna do pracy.Zgłasza Agnieszka Rogowicz.


HILARIS


Julia Tałaj i Patrycja Orłowska - zarażają pozytywną energią. Zgłasza Joanna Wyrostkiewicz.
 

KAIROS


Oliwia Szymańska - za punktualność i sumienność. Zgłasza Joanna Wyrostkiewicz.
 

VIRIDIS

 

Tymon Sulima - Dbanie o środowisko naturalne. Opieka nad szkolnym żółwiem oraz stawem i salą 208. Zgłasza Małgorzata M. Malczewska.

 

 

NAGRODĘ PERŁY otrzymuje:

 

TATIANA KOTLOWSKA - ZAANGAŻOWANIE W PROJEKTY, SUMIENNOŚĆ, ODPOWIEDZIALNOŚĆ, INICJATYWY, ZORGANIZOWANIE NAUKI JĘZ. JAPOŃSKIEGO, KULTURALNE ZACHOWANIE I POZYTYWNY WPŁYW NA INNYCH UCZNIÓW. Zgłasza Joanna Wyrostkiewicz.

 

 

 

Do góry | Strona Glówna | Aktualności | Szkoły | Kontakt